Pranie wykładzin dywanowych

Pranie i czyszczenie wykładziny

Wykładzina dywanowa w domu czy w budynku użyteczności publicznej to wrażenie przytulności, ciepła ciągnącego od podłogi oraz świetnego wyciszenia pomieszczenia. Niestety: wykładzina szybko się brudzi i ubija – zwłaszcza ta o najdłuższym włosiu. Nie oznacza to jednak, że od razu nadaje się do wyrzucenia.

Klinika Dywanów we Wrocławiu zatrudnia ludzi, którzy pranie wykładzin mają opanowane do perfekcji. Zabrudzone wykładziny dywanowe wypierzemy i wyczyścimy na miejscu – w Twoim domu lub biurze. Znów poczujesz pod stopami miękkość, ciepło i… piękny zapach świeżo wypranej wykładziny.

klinika-dywanow-wroclaw-pranie
Bardzo korzystną relację ceny do jakości
Świeżość, brak plam, brak bakterii
Czyszczenie wykładziny przez wykwalifikowany zespół z ogromnym doświadczeniem
Krótki czas oczekiwania

Jeśli masz jakieś pytania ?

Usuwamy wszelkie plamy i zanieczyszczenia z wykładzin dywanowych

Czysta wykładzina jest nie tylko wizytówką firmy, ale pozytywnie wpływa na zdrowie i zapewnia przyjemną atmosferę. Podczas codziennej eksploatacji pył, kurz, tłuszcz zostaje wdeptany lub wtarty w głąb wykładzin. Zwykłe czyszczenie wykładziny rozpuszcza brud tylko częściowo, a niedostateczne odessanie powoduje szybsze brudzenie się wykładziny. Dokładne odkurzenie, rozczesanie runa i zastosowanie środków dostosowanych do rodzaju zabrudzeń gwarantuje gruntowne usunięcie zabrudzeń.

Duże natężenie ruchu w holu, biurze czy mieszkaniu sprawia, że wykładziny brudzą się relatywnie mocno – na pewno bardziej, niż dywan w sypialni. Utrzymanie ich w nieskazitelnej czystości to nie tylko kwestia estetyki, ale i zdrowia: brud i kurz niekorzystne są zwłaszcza dla dzieci. Uwaga: samo pranie wykładzin nie eliminuje roztoczy i fetoru kociego moczu. Aby pozbyć się dwóch ostatnich czynników zalecane jest. np. ozonowanie.

Fachowe pranie wykładzin sprawia, że znikają plamy i przebarwienia. Systematyczne czyszczenie wykładzin dywanowych znacznie wydłuża ich żywotność i sprawia, że codzienne odkurzanie naprawdę poprawia ich kondycję, a nie jedynie daje złudzenie „robienia porządków”.

Przywracamy wykładzinom dywanowym ich dawny wygląd

Przywrócimy Twoim wykładzinom dawny wygląd. Dzięki fachowcom z Kliniki Dywanów znów będą wyglądały prawie jak w dniu zakupu. Upewnisz się w przekonaniu, że wykładzina to był słuszny wybór i że za nic w świecie nie zamieniłbyś jej na zimne i nieprzyjazne dla bosych stóp panele.