Czyszczenie mebli tapicerowanych

Czyszczenie tapicerki meblowej

Meble tapicerowane są wygodne i zapewniają komfort w salonie czy jadalni, jednak utrzymanie ich w czystości nie jest łatwe. Im częściej ma miejsce pranie tapicerki meblowej, tym mniejsze ryzyko, że plamy i codzienne zabrudzenia wnikną w tkaninę na stałe i nie da się ich usunąć. Dostępne w supermarketach środki piorące nie zawsze radzą sobie z czyszczeniem tapicerki.

Specjalne substancje piorące, urządzenia piorące oraz wprawne ręce to gwarancja, że pranie tapicerki meblowej zakończy się sukcesem, a kanapa, krzesło czy fotel odzyskają dawny blask. Oczywiście zawsze w grę wchodzi wymiana tapicerki, ale jest to sprawa nieporównywalnie droższa. No i nie po to przecież dobieraliśmy ten konkretny wzór obicia, żeby się go szybko pozbywać.

czyszczenie-mebli-tapicerowanych
Korzystna cena w stosunku do jakości
Fachowy sposób czyszczenia
Profesjonalne sprawdzone środki
Krótki czas oczekiwania

Jeśli masz jakieś pytania ?

Meble czyścimy fachowo z użyciem sprawdzonych i dedykowanych środków

Wrocławska Klinika Dywanów podchodzi indywidualnie do każdego czyszczonego przedmiotu. Niczym w Szpitalu Chorych Sprzętów (może pamiętacie to niezwykłe miejsce z bajki o Panu Kleksie?), w naszej Klinice dywany, wykładziny i meblowe tapicerki odzyskują świeżość, soczyste barwy oraz pierwotną strukturę.

Czyścimy fachowo, używając specjalnych preparatów dedykowanych poszczególnym rodzajom dywanów, wykładzin czy tkanin obiciowych. Korzystamy wyłącznie z chemikaliów pewnych i sprawdzonych. Nie ryzykujemy: Twoje dywany i meble są u nas bezpieczne i na pewno wrócą na swoje miejsca w stanie lepszym, niż były, kiedy je od Ciebie odbieraliśmy.

Przywracamy meblom tapicerowanym ich pierwotny kolor

Tak, odbieramy meble bezpośrednio od klienta i przywozimy z powrotem do domu. Pranie tapicerki na krzesłach i fotelach może odbyć się w Klinice, w której przywracamy jej pierwotny kolor, usuwamy plamy i codzienne zabrudzenia. Kanapy czyścimy w domu lub biurze klienta. Czyszczenie mebli tapicerowanych zawsze warto powierzyć fachowcom.