Obszywanie Dywanów

Skracanie i obszywanie dywanów

Nawet najpiękniejszy dywan wygląda kiepsko, kiedy jest postrzępiony. Upływ czasu robi swoje: brzegi, niegdyś solidnie obszyte i wzmocnione, rozwarstwiają się i niszczą. Bywa i tak, że w czasie przemeblowań dywan zmienia miejsce pobytu i za każdym razem inna jego część przyciskana jest przez ciężkie meble czy stołowe nogi, co powoduje odkształcenia i deformacje.

Obszywane, skracanie i naprawa dywanów to nasza specjalność. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz się pozbywać Twojego podniszczonego dywanu, skontaktuj się z Kliniką Dywanów we Wrocławiu. Poradzimy sobie z renowacją dywanu i z chęcią tchniemy weń nowe życie.

pralnia-dywanow-we-wroclawiu
Zadbany wygląd
Dywan pozbawiony zniszczonych brzegów
Kształt dostosowany do twoich potrzeb
Łatwiejsze utrzymanie czystości

Jeśli masz jakieś pytania ?

Usuwamy z dywanów zniszczone brzegi

Usunięcie postrzępionych brzegów, docięcie, nadanie nowego kształtu, naprawa miejsc przetartych – jeśli tylko zależy Ci na reanimacji dywanu tkanego ręcznie, zrobimy to. Odbieramy od Ciebie dywan oraz wskazówki co do jego „leczenia” i jedziemy do Kliniki. Na miejscu oddajemy go w ręce fachowców.

W czasie, gdy my zajmujemy się twoim dywanem, możesz kończyć planowane przemeblowanie. Kiedy przywieziemy Twój dostosowany do nowych potrzeb dywan, będzie jak wisienka na torcie w nowej aranżacji mieszkania. Obszywanie dywanów po jakichkolwiek przeróbkach musi być zrobione solidnie, tak jak jest to wykonywane przez nas, inaczej Twój dywan będzie częstym „pacjentem” naszej Kliniki…

Dostosujemy kształt dywanu do Twoich potrzeb

Sprawdź, czy to, co przyszło Ci do głowy w ramach dywanowej przemiany albo naprawy jest wykonalne, a jeśli nasi fachowcy orzekną, że tak – powierz wykonanie tego nam. Naprawa, renowacja, skracanie, obszywanie, dostosowanie – przygotujemy dywan zgodnie z Twoimi wskazówkami i odwieziemy Ci do domu. Dobre przemeblowanie nie jest złe…