O Klinice Dywanów z Wrocławia

klinika-dywanow-czyszczenie-pranie-dywanow

O Klinice Dywanów

Usługę prania dywanów świadczymy od kilku lat stopniowo rozszerzając zakres usług z nią związanych. Piorąc kolejne dywany zauważyliśmy że dla wielu osób nie tylko stanowią ważny element wyposażenia domu, ale często mają wartość sentymentalną. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów oraz wiedząc jak wiele czasu, uwagi, umiejętności i doświadczenia wymaga czyszczenie dywanów stworzyliśmy Klinikę Dywanów.

Zdając sobie sprawę jak ważny jest dywan dlatego poświęcamy mu tyle czasu i uwagi na jaką zasługuje. W zależności od rodzaju włókna przechodzi on klika różnych etapów, które zapewniają im bezpieczeństwo oraz dają najlepszy efekt czyszczenia lub naprawy. Dla nas pranie dywanów to sztuka, którą udoskonalamy od wielu lat stale podnosząc kwalifikacje pracowników. Zarówno te wyprodukowane maszynowo jak i tkane ręcznie nasi specjaliści odmładzają gwarantując spełnienie oczekiwań.

Posiadamy nie tylko wiedzę oraz doświadczenie w czyszczeniu i renowacji dywanów, ale także szacunek dla cennych rzeczy. Dla zaspokojenia potrzeb klientów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi zawodowej stale podnosimy kwalifikacje przechodząc kolejne kursy i szkolenia. Kiedy potrzebny jest wyspecjalizowany zespół doświadczonych osób do czyszczenia lub naprawy dywanu zadzwoń, a pokażemy Ci, jak dużo możemy dla Ciebie zrobić.

Jakość usług i wyniki są znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

Jeśli masz jakieś pytania ?